Pevné, praktické a hygienické moderný vinyl tiež ponúka vynikajúci výber dizajnov: počnúc nádhernými farbami, od abstraktných po čierno-bielu kombináciu, po dokonalé reprodukcie prírodných materiálov akými sú drevo a kameň. Je tiež príjemné ponúkať pohodlie odpruženého našľapovania naboso a tiež paletu povrchových úprav pre získanie dotykového vnemu, ktorý je v súlade so vzhľadom. Odolné, vodovzdorné a ľahko udržiavateľné PVC je modernou voľbou pre moderný životný štýl. Viac informácií o vinylových podlahách nájdete v našom článku – Sprievodca Svetom podláh III: Vinylové podlahy
 


TARKETT


Spoločnosť Tarkett vznikla v roku 1886. Pôsobí na medzinárodnej úrovni a má široké portfólio výrobkov, pričom využíva 120 rokov skúseností, aby poskytoval integrované podlahové riešenia pre profesionálov a koncového používateľa, riešenia v oblasti podláh a športových povrchov pre architektov, odborníkov zariadení, zmluvných partnerov, distribútorov, inštalatérov a koncových používateľov.

 

ID ULTIMATE CLICK

 

Starfloor

Starfloor kolekcia PVC podláh ponúka perfektne vyváženú kolekciu 32 rôznych dosák a dlaždíc. Nie je nič ľahšie, ako vytvoriť si svoj vlastný vzor kombinovaním a zladením materiálov z tejto kolekcie, pričom pomocou samolepiacej rubovej strany materiál jednoducho nalepíte na miesto. Ľahko sa čistí, je pohodlná, s dobrou akustikou, ekonomická a tiež recyklovateľná.

 

 

Starfloor Click – “urob si sám” riešenie

Starfloor Click je vysoko kvalitný výrobok vinylových lamiel a štvorcov pre každú miestnosť v domácnosti. Ponúka jednoduché, “urob si sám” riešenie, ktoré garantuje vašu spokojnosť na jeden click! Jednoduchá inštalácia, s pevným click zámkovým systémom. Starfloor Click robí renovaáciu jednoduchou. Je veľmi odolný, má vysokú životnosť a je to produkt, ktorý sa krásne prispôsobí rôznym typom architektúry, dokonca tým najmodernejším a súčasným.

 

 

Starfloor Click 30

Starfloor Click má jednoduchý zámkový systém a nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. A keďže sa jedná o plávajúcu inštaláciu bez použtia lepidla, môžete podlahu používať ihneď po položení. Prefektné riešenie pre renováciu!

 • Plávajúca inštalácia
 • Jednoduchý click systém
 • Rýchla inštalácia
 • Najvyššia odolnosť
 • Dekoratívne riešenie
 • Uľahčuje život
 • Pevný spojovací systém
 • Veľmi odolný výrobok vďaka jeho konštrukcii: 4 mm hrúbka
 • Veľmi odolný výrobok vďaka jeho nášľapnej vrstve: 0,3 mm

 

 

StarfloorClick 50

Jednoduchá inštalácia s pevným zámkom, Starfloor Click 50 robí renováciu a inštaláciu jednoduchou. Je extrémne odolná, trvácna a prispôsobí sa rôznym typom architektúry a kultúry.

 • Plávajúca inštalácia
 • Jednoduchý click systém
 • Rýchla inštalácia
 • Najvyššia odolnosť
 • Dekoratívne riešenie
 • Uľahčuje život
 • Pevný spojovací systém
 • Najlepší vo svojej kategórii v odolnosti voči pretlačeniu, vďaka jeho konštrukcii: 5 mm hrúbka
 • Vylepšená nášľapná vrstva, ochrana proti vrypom a škrabancom, vďaka nášľapnej vrstve: 0,5 m

 

 

ARBITON


 

Mimoriadnu pevnosť a stabilitu podlahy, zaručuje kompozitné jadro HD core ktoré je tvorené zmesou prírodných minerálov a polymérov na báze molekúl karbónu.

Celá konštrukcia podlahy je vodeodolná a perfektne tepelne vodivá. Vrchná vrstva polyuretánu je rovnako príjemne na dotyk teplá ako pri tradičných vinylových podlahách.

Podlaha má výbornú rozmerovú stabilitu 0,05% čo je 5-násobne menej ako pripúšťa norma. Svojím nízkym tepelným odporom len 0,033m2K/W je vhodná na podlahové vykurovanie.

Kompozitné jadro svojou pevnosťou a stabilitou zabraňuje vzniku tzv. fantomového efektu /pretláčaniu nerovnosti podkladovej vrstvy na povrch podlahy.

Čo je najdôležitejšie, tak podlaha neobsahuje žiadne ftaláty a ani prchavé organické zložky. Z hľadiska emisií je zaradená do emisnej triedy A+

 

KOLEKCIE A ROZMERY LAMIEL

 

Kolekcia AMARON – 5 mm hrubá kompozitná podlaha s 0,55mm hrubou nášľapnou vrstvou. Dosky formátu XXL s 4V drážkou dodajú priestoru luxus.

 

 

Kolekcia LIBERAL – 4,5 mm hrubá kompozitná podlaha s 0,30mm hrubou nášľapnou vrstvou. XL širokými lamelami je určená pre všetky bytové priestory.

 

 

FALQUON


 

WOOD

https://eshop.svetpodlah.sk/eshop/kompozitna-vodeodolna-podlaha-falquon/c-165.xhtml


 

EGGER


PRO DESIGN GreenTec

O 18 dB menej: znie to dosť technicky, ale znamená to naozaj veľmi nízku hlučnosť. Na podlahu EGGER PRO Design GreenTec poskytujeme 25-ročnú záruku pre bytové priestory. Čisto prírodná: na rozdiel od konvenčných vinylových podláh je podlaha Design GreenTec úplne bez obsahu PVC, škodlivých látok a plastifikátorov. Namiesto toho v nej prevažujú obnoviteľné suroviny, pričom 100 % použitého dreva pochádza z regionálnych certifikovaných lesov. Integrovaná podkladová vrstva je vyrobená z recyklovaného korku. Odolnosť proti vode až do 72 hodín.

 

KOCZWARA


CHECK ONE

Vodoodolné podlahy CHECK ONE sú svojou štruktúrou veľmi realistické. Vodoodolnosť nie je jediná výhoda, vďaka ktorej by ste sa mali rozhodnúť práve pre túto podlahu. Nie len že sú vhodné do kúpeľne, kuchyne, ale predovšetkým sú aj teplé na dotyk nohou, či pre vaše hrajúce sa deti na zemi. Ich čistota sa ľahko udržiava. V porovnaní s laminátovými alebo drevenými podlahami sú menej náchylné na poškriabanie a aj preto sú vhodné okrem domáceho použitia, aj do komerčných priestorov. NAVYŠE -tieto podlahy neobsahujú žiadne ftaláty a PVC a sú ideálne pre použitie na podlahové vykurovanie.
https://www.koczwara-vertrieb.de/en/brands/check/

CHECK ONE PREMIUM

 

WORLD OF SPC

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.