Menu

Dvere môžu byť a častokrát aj sú spolu so zárubňou skvelým a krásnym doplnkom, ak ladia k podlahe a nábytku. Netreba však zabúdať ani na vhodne vybratú kľučku. Viac informácií o dverách a zárubniach nájdete v našom článku – Sprievodca Svetom podláh VII: Dvere a zárubne

 

 


STAVEBNÉ PUZDRÁ ECLISSE


 

Puzdro LUCE

Bezproblémové vedenie elektroinštalácie svetiel, telefónnych káblov a vypínačov vďaka patentovanému systému. Puzdro Luce, je prvé stavebné puzdro, do ktorého sa dajú zabudovať káble, zásuvky, termostaty a elektroinštalačné krabice. Tento model s prípravou pre vedenie elektroinštalácie svetiel predstavuje mimoriadne praktické a estetické riešenie.

Dostupné vo verzii pre jednokrídlové a dvojkrídlové dvere.

 

 

Puzdro EWOLUTO posuvné

Puzdro Ewoluto je jediné puzdro svojho druhu na trhu. Do jeho steny sa môže vŕtať a vešať na ňu skrinky, regály a police. Ponúka neobmedzené možnosti pri navrhovaní interiéru. Každá stena môže byť využitá.

 

 

Puzdro TELESKOPICKÉ

Teleskopické puzdro ukryje do jedného puzdra dve paralelne posuvné dverné krídla. Umožňuje veľké presvetlené dverné priechody. Vynikajúce riešenie pre zabudovanie puzdra do jedinej steny aj v prípade širokých priechodov alebo pre ukrytie 4 paralelne posuvných oproti sebe sa zatvárajúcich dverných krídel pre vytvorenie veľmi širokých priechodov, až do 4420 mm.

 

 

Puzdro CIRCULAR

Zabudovanie stavebného puzdra pre posúvné dvere je možné aj v tomto prípade oblej steny. Systém Circular je navrhnutý tak, aby spĺňal nové požiadavky: model, ktorý je schopný využiť oblúkové dvere. Umožňuje nové a kreatívne rozdelenie priestoru. Vo verzií pre oblúkové jednokrídlové a dvojkrídlové dvere.

 

 

Puzdro ZÁKRYT

Jedno stavebné puzdro pre dve dverné krídla.

Stavebné puzdro Zákryt umožňuje nezávislé zasúvať dve dverné krídla z opačných strán do jedného puzdra. Zákryt je vhodný pre vzájomne susediace miestnosti. Je to ideálne riešenie pre úzke priestory, ako sú napríklad chodby a vstupy kúpeľní a toaliet.

 

 

Puzdro NOVANTA

  • Klasické otočné dvere často neumožňujú optimálne využitie a rozdelenie priestoru.
  • Niekedy môže byť problémom nedostatok priestoru pre zabudovanie bežného puzdra pre posuvné dvere.
  • Puzdro Novanta umožňuje súčasné zasunutie a zalomenie čiastočne posuvných a čiastočne otočných dverí.

 ATVYN


Dvere ATVYN

Katalog ATVYN.pdf

VOSTER


Dvere VOSTER

Voster_dvere_katalog.pdf

Katalóg dverí Voster 2021 CZ SK (pdf 57MB)

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.